Regionalne Programy Operacyjne. Promocja Funduszy Europejskich

Zachęcanie do starania się o dotacje oraz promowanie efektów podejmowanych inicjatyw jest jedną ze specjalizacji APLAN MEDIA. W każdym z 16 województw prowadzone są cross-mediowe kampanie, a wiele z nich z naszym udziałem. Za każdym razem gwarantujemy, że działania będą unikatowe i skupione na wyróżnikach oraz duszy danego województwa.

Przyświeca nam zasada, że to projekty dla ludzi – mieszkańcy są w nich najważniejsi. Precyzyjnie planujemy strategię, by wspierać potencjał odbiorców.

Jakość i wiedza
Od lat pracujemy przy promocji RPO w Łódzkiem, ale efekty naszej pracy widoczne są także choćby w Opolskiem, Podlaskiem, Kujawsko-Pomorskiem czy Śląskiem i Małopolskiem. Od agencji wymaga to świetnej logistyki, a przede wszystkim odpowiedniego researchu oraz ciągłego pogłębiania wiedzy.

Klienci doceniają współpracę z nami, ponieważ jest gwarancją wyników – rozwiązania kreatywne stoją na najwyższym poziomie, a wskaźniki mediowe przewyższają zakładane.

Zawsze inaczej, zawsze dobrze
Nie boimy się zejścia z utartych szlaków. 16 województw i kilkanaście lat działań może zahaczyć o wtórność. Nie pozwalamy na to, proponując niebanalne koncepcje kreatywne, w które ubieramy merytorykę. Komunikujemy się emocjami, osobistą perspektywą.

Nasze spoty wideo zyskują uznanie na festiwalach, a angażowanie odbiorców w mediach społecznościowych czy w trakcie eventów pozwala na zawiązanie dyskusji i budowanie pozytywnego wizerunku FE oraz samorządów. Dynamika zmian w projektach unijnych wymaga od nas ciągłego rozwoju, nie pozwalając się nudzić!