Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Produkcja spotów TV i radiowych

Spoty telewizyjne oraz radiowe są jedną z głównych osi komunikacji ze wszystkimi Polakami. Szczególnie w newralgicznych dla społeczeństwa momentach, jak np. w trakcie pandemii Covid-19 czy kryzysów na arenie światowej. Przez dwa lata realizowaliśmy kompleksową obsługę tworzenia produkcji informacyjnych dla KPRM.

Profesjonalna ekipa
Koncepcje produkcji, scenariusze, logistyka planu, nagrania oraz montaż i postprodukcja – zapewnialiśmy najwyższej jakości rozwiązania, działając w całej Polsce. Praca z najważniejszymi przedstawicielami Rządu wymaga perfekcyjnej organizacji, elastyczności, a sama komunikacja dużej dozy wyczucia i wykorzystania najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowych.

Z myślą o wszystkich
Nasze produkcje, w tym osiem spotów telewizyjnych i internetowych, odznaczają się empatią, ciepłem i szacunkiem. O rzeczach trudnych na arenie ogólnokrajowej należy mówić zrozumiale, odnosząc się do realiów życia milionów Polaków. Produkcje spotkały się z pozytywnym odbiorem, realizując swoje cele – rzetelnego informowania społeczeństwa.