SCROLL
Zakres: PRODUKCJA FILMOWA REKLAMA RADIOWA

Z myślą o społeczeństwie

Spoty telewizyjne oraz radiowe są jedną z głównych osi komunikacji ze wszystkimi Polakami. Szczególnie w newralgicznych dla społeczeństwa momentach, jak np. w trakcie pandemii Covid-19 czy kryzysów na arenie światowej. Przez dwa lata realizowaliśmy kompleksową obsługę tworzenia produkcji informacyjnych dla KPRM.

Cudzysłów

Nasze produkcje, w tym osiem spotów telewizyjnych i internetowych, odznaczają się empatią, ciepłem i szacunkiem. O rzeczach trudnych na arenie ogólnokrajowej należy mówić zrozumiale, odnosząc się do realiów życia milionów Polaków.

Profesjonalna ekipa

Koncepcje produkcji, scenariusze, logistyka planu, nagrania oraz montaż i postprodukcja – zapewnialiśmy najwyższej jakości rozwiązania, działając w całej Polsce. Praca z najważniejszymi przedstawicielami Rządu wymaga perfekcyjnej organizacji, elastyczności, a sama komunikacja dużej dozy wyczucia i wykorzystania najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowych. Nasze produkcje spotkały się z pozytywnym odbiorem, realizując swoje cele – rzetelnego informowania społeczeństwa.